درباره پازل

شرکت بهین حرکت فرتاک (پازل) به عنوان یکی از سازمانها بازرگانی در زمینه تولید موتورسیکلت و توزیع قطعات – لوازم یدکی موتورسیکلت با برند انحصاری “PUZZLE” و به مدیریت جناب آقای محمدرضا بکائی در سال 1394 فعالیت خود را آغاز نموده است.

این شرکت با توجه به نیازهای موجود در بازار هدف (مشتریان و مصرف کنندگان نهائی) و از زمان آغاز به کار ، با تامین کنندگان و تولید کنندگان خوشنام و مطرح در صنعت موتور سیکلت اقدام به ثبت قراردادهای بلند مدت نموده است و بر لزوم تولید و توزیع محصول با کیفیت، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهره مندی از دانش نیروهای متخصص تاکید داشته است .

ماموریت های ما

ماموریت ها و اهداف پازل

با توجه به نظر مدیریت محترم  عامل مبنی بر حفظ و افزایش کیفیت ، موقعیت و جایگاه سازمان در تامین نیازهای صنعتی کشور و حضور مستمر در عرصه رقابت بازارهای داخلی و خارجی، این مجموعه در نظر دارد در چارچوب سیستم مدیریت کیفیت (iso 9001 – 2008) در جهت دستیابی به اهداف ذیل گام بردارد.

شرکت بهین حرکت فرتاک کانادا

شرکت Behin Harkat Fartak Canada تحت مجموعه عمده فروشان قطعات و لوازم جانبی وسایل نقلیه موتوری جدید (NAICS: 415290) با مدیریت آقای محمدرضا بکایی فعالیت دارد. شرکت Behin Harkat Fartak Canada در عمده‌فروشی و توزیع قطعات و قطعات یدکی موتورسیکلت و دوچرخه، مانند قطعات مختلف موتور و قطعات خارجی در انتاریو، با تمرکز بر منطقه یورک و شهرهای مجاور آن در مناطق تورنتو بزرگ، فعالیت دارد.

شرکت Behin Harkat Fartak Canada در تاریخ 2022 در انتاریو، کانادا با شماره ثبت 1000234558 تأسیس شد و از حمایت های مرتبط با صنعت شرکت مادر در ایران بهره می برد و فروشندگان قطعات موتورسیکلت و دوچرخه و همچنین مراکز خدمات و تعمیرات و سایر کاربران نهایی برای ارائه با کیفیت ترین قطعات موتورسیکلت و دوچرخه با قیمت رقابتی را هدف قرار می دهد.

آقای محمدرضا بکایی به عنوان مدیر اجرایی (NOC:0015) با بیش از 23 سال تجربه در صنعت قطعات و لوازم جانبی موتورسیکلت و دوچرخه و مدیریت کارآفرینی و تجاری، راه اندازی و عملیات شرکت Behin Harkat Fartak Canada  در کانادا را رهبری می نماید. 

Behin Harkat Fartak Canada Incorporated

بهین حرکت فرتاک